مشــاوره ، طــراحـی ، چــاپ
مشــاوره ، طــراحـی ، چــاپ
5399 981 0913 9996 3222 (038)

بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ را انتخاب کنید

بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ را انتخاب کنید

همیشه بررسی بهترینها جذاب و پر هیجان بوده است، اما در مقوله دیجیتال مارکتینگ اینکه بتوان خدمات دهنده ای را بهترین عنوان کرد باید ویژگی هایی را بررسی کنیم که کمی تخصصی است. ما در این مطلب سعی می کنیم ویژگی های برتر یک شرکت دیجیتال مارکتینگ یا هر شرکت تبلیغاتی را مورد بررسی قرار دهیم. با ما همراه باشید تا بهترین انتخاب را انجام دهید.

انتخاب حق مسلم شماست

انتخاب حق مسلم کارفرماست، اما همیشه یک مشاوره ی خوب می توانید انتخابی درست را برای کارفرما به همراه بیاورد به طوری که روی کسب و کار وی تاثیر بسزایی گذاشته و منجر به افزایش بازخورد و مشتری شود. هدف هم همین است. از همین یک جمله می توان درسی بزرگ گرفت:

خدمات دهنده ای برتر است که شما را به هدف برساند نه اینکه فقط نیازتان را مرتفع سازد.

بارها دیده ایم که کارفرمایانی نزد ما آمده اند و ازعان داشته اند که در اکثر رسانه ها با قدرت حضور داشتند اما نتیجه ای که برایشان رقم خورده بسیار کم رنگ بوده بطوریکه جوابگوی هزینه های زیادی که شده نبوده است.

این فقط یک دلیل دارد. انتخاب نادرست!

انتخاب درست یک شرکت دیجیتال مارکتینگ شما را پیروز مسابقه می کند!

رفع نیاز و رسیدن به هدف هر دو یک مسیر دارند، اما نتیجه کاملا متفاوت است. زیرا در انتهای مسیر اگر هدفمندی مد نظر باشد نتیجه گیری تصاعدی بالا خواهد رفت اما اگر فقط صرف رفع نیاز باشد بازخورد تا ۸۰ درصد کاهش می یابد. این امر باعث می شود کارفرمایانی که بسیار هم هزینه کرده اند به نتیجه نرسند. خب چه کار کنیم؟

با جستجوی کلمه “دیجیتال مارکتینگ” در گوگل شما به صدها سایت بر می خورید که برخی ادعای ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ را دارند و برخی نیز دوره های آموزشی بازاریابی دیجیتال را در سایت خود قرار داده اند و برخی نیز مقاله ای در این خصوص نوشته اند و سعی کردند تا با آموزش رایگان مخاطبین را به وبسایت خود بکشانند.

برای رسیدن به بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ چه جستجو می کنید؟

وقتی شما به دنبال یک شرکت خدمات دهنده در زمینه بازاریابی دیجیتال باشید مطمئنا کلماتی که سرچ می کنید شامل عبارات زیر است:

  • شرکت دیجیتال مارکتینگ
  • آژانس دیجیتال مارکتینگ
  • خدمات دیجیتال مارکتینگ
  • کمپین دیجیتال مارکتینگ

همانطور که در گوگل هم دیده اید شرکتها و افراد و سازمانهای مختلفی هستند که خود را مجری بازاریابی دیجیتال می نامند، قیمت هایی با بازه های کاملا متفاوت، خدماتی کاملا متفاوت با کیفیت های مختلف دارند و در این بین کارفرمایان گیج می شوند که کدامیک درست می گوید و کدامیک اشتباه. برای اینکه بفهمید چه وبسایتی می تواند کار دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات شما را چه شرکتی به بهترین شکل می تواند انجام دهد فقط باید روی چند گزینه تمرکز کنید:

  1. نیروی انسانی (خط تولید)
  2. تجربه سازمان و افراد (نمونه کارها)
  3. برنامه سازمان برای برند شما (مارکتینگ پلن)

نیروی انسانی (تولید)

شرکتی که نیروی انسانی و خط تولید حرفه ای برای ایجاد ابزارهای تبلیغاتی نداشته باشد نمی تواند ادعا کند که بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات در ایران است.

نیروی انسانی خلاق و ایده پرداز مهمترین اصل یک شرکت دیجیتال مارکتینگ موفق است.

متاسفانه دیده شده برخی از شرکتها و سایتهایی که ادعای این خدمات را دارند، شرکتهایی دو یا سه نفره هستند که فقط مشتری می گیرند و آن را به فریلنسرها برون سپاری می کنند و نام خود و شرکت خود را کارشناس و آژانس دیجیتال مارکتینگ نامیده اند. در حالی که شاخصه ی اصلی یک شرکت بازاریابی در حوزه دیجیتال، داشتن تیمی حرفه ای و با تجربه در تخصص های تولید و انتشار تبلیغات است.

پس وقتی با شرکتی مواجه می شوید که تولیدات ضعیفی دارد و یا کارکنانی برای ایجاد محتوای تبلیغاتی شما ندارد و اکثر کارها را برونسپاری می کند باید بدانید که آن شرکت بهترین انتخاب نمی تواند باشد.

تجربه سازمان

سابقه اجرایی که در حوزه دیجیتال Portfolio یا همان نمونه کار نامیده می شود از دیگر شاخصه هایی است که باید بدان توجه شود. داشتن نمونه کار در ایجاد تبلیغات گسترده در حوزه دیجیتال برای برندهای مختلف نشان می دهد که یک شرکت یا آژانس تبلیغاتی می تواند از عهده کار دیجیتال مارکتینگ شما بر بیاید یا خیر.

همچنین تجربه ی نیروهای به خدمت گرفته شده در سازمان مورد نظر نیز می تواند شما را در انتخاب بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ یاری دهد.

برنامه تبلیغاتی (مارکتینگ پلن)

شرکتی بهترین است که قبل از فکر کردن به ابزارها و منابع، به فکر ایجاد نقشه ی راهی برای رسیدن به هدف کارفرما باشد. یک شرکت دیجیتال مارکتینگ خوب باید بتواند مسیری را مشخص کنید تا کارفرما توسط آن مسیر رسیدن به هدفش را دیده و بر اساس آن بتواند تصمیم بگیرد و برنامه ریزی و بودجه بندی کند.

شرکت های بزرگ تبلیغاتی و مارکتینگ همیشه برای اینکه با کسب و کاری شروع همکاری خود را آغاز کنند نیاز دارند که آشنایی خود را با آن و مشتریانش زیاد کنند. یک شرکت مارکتینگ خوب سعی می کند به کسب و کار شما وصل شده به شکلی که جزئی از کسب و کار شما شود تا بتواند با آنالیز بهتر دیتاهای در دسترس بهترین طرح تبلیغاتی ممکن را برای آن ترسیم نماید.

پس از انتخاب شرکتهایی که بدون برنامه به شما قیمت و زمان می دهند خودداری کنید، چون بدون برنامه ریزی در تبلیغات و مارکتینگ نمی توان به نتیجه مناسبی رسید حتی اگر تمام روشهای دیجیتال مارکتینگ را با بودجه ای زیاد انجام دهید.

پیشنهاد ما چیست؟

انتخاب بهترین کار سختی است. ما در آویژه گراف بهترین را در کیفیت می بینیم. اما شاید کارفرمایانی بهترین را در قیمت ارزانتر، یا در سرعت بالاتر ببینند، شاید کارفرمایی بهترین را در شرکتی ببیند که در بهترین جای شهر دفتر دارد. هر کس نظری دارد و نظر تمام کارفرمایان برای آویژه گراف محترم است.

فقط در آخر پیشنهاد می کنم برای انجام خدمات تبلیغاتی حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا دیگر مقالات مباحث تبلیغات اینترنتی را در سایت ما دنبال کنید. حتما قبل از انتخاب بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ خوب تحقیق کنید، نه صرفا فقط برای اینکه امکان از دست دادن بودجه تبلیغاتی را دارید، بلکه امکان دارد با انتخاب نادرست وجهه برند و همچنین زمان برند سازی و تبلیغات خود را از دست بدهید و این زمان و وجهه برند است که از همه چیز بیشتر ارزش دارد.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.Required fields are marked *

ارتباط با کارشناسان ، چت از طریق واتساپ!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم